RaDYo Player Yükleniyor...

İstanbul Bilgi Üniversitesi 5 öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi alıyor « Dersim FM

29 Haziran 2022 - 21:27

İstanbul Bilgi Üniversitesi 5 öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi alıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin boş bulunan kadrolarına 5 öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi alımı gerçekleştirecek. Basın İlan Kurumu …

Son Güncelleme :

03 Mayıs 2022 - 8:00

İstanbul Bilgi Üniversitesi 5 öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi alıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin boş bulunan kadrolarına 5 öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi alımı gerçekleştirecek.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; İstanbul Bilgi Üniversitesi 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara Öğretim Elemanı alınacaktır.

Başvuru süresi içinde yapılmayan, e-posta ile yapılan ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacak olup, kargo ile yapılan başvuruların son başvuru tarihine kadar Personel Daire Başkanlığı’na ulaşmış olması gerekmektedir. Kargodaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Kargo yolu ile başvuru yapan adaylara eksik evrakları ile ilgili Üniversite tarafından evrakların tamamlanması hususunda geri dönüş sağlanmayacaktır.

YORUM YAP