Erdinç Sözer: Mesut Özil konusunda kararı…

Başakşehir Teknik Sorumlusu Erdinç Sözer, Antwerp maçı öncesi yaptığı açıklamada Mesut Özil’in karşılaşmada oynayıp oynamayacağı ile ilgili açıklamada bulundu.

UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-Off Turu ilk maçında Medipol Başakşehir, yarın sahasında Belçika ekibi Royal Antwerp ile karşı karşıya gelecek. Mücadele öncesi düzenlenen basın toplantısında Başakşehir Teknik Sorumlusu Erdinç Sözer açıklamalarda bulundu.

Royal Antwerp maçları için UEFA listesine ismi yazdırılan Mesut Özil ile kararı bugün gerçekleştirilecek antrenmandan sonra vereceklerini belirten Sözer, “Mesut Özil’i listeye aldık. 4-5 haftadır iyi çalışıyor. Listede bulunuyor. Kendisi çok motive durumda. Bugünkü idmana bakıp karar vereceğiz” ifadelerini kullandı.

“ANTWERP KALİTELİ BİR TAKIM”

Kaliteli ve zor bir takıma karşı önemli bir maça çıkacaklarını aktaran Erdinç Sözer, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Yarın önümüzde yine çok önemli bir maçımız var. Antwerp kaliteli bir takım. Pas oyununu tercih ediyorlar. Organize bir ekipler. Mark van Bommel’den dolayı oyun sistemlerini az çok biliyoruz. Kuvvetli bir takıma karşı oynayacağız. Biz de kaliteli bir takımız. Hücum ve savunma konusunda takımımızı hazırlıyoruz. Güzel bir netice ile deplasmana gitmek istiyoruz. Hedefimiz yarın maçı kazanmak ve tur atlamak. Takımımız çok istekli ve motive durumda…”

Başa dön tuşu