RaDYo Player Yükleniyor...

Abdullah Gül Üniversitesi öğretim üyesi alıyor « Dersim FM

27 Haziran 2022 - 23:28

Abdullah Gül Üniversitesi öğretim üyesi alıyor

Abdullah Gül Üniversitesi’nin boş bulunan kadrolarına öğretim üyesi gerçekleştirecek. Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet …

Son Güncelleme :

04 Mayıs 2022 - 5:48

Abdullah Gül Üniversitesi öğretim üyesi alıyor

Abdullah Gül Üniversitesi’nin boş bulunan kadrolarına öğretim üyesi gerçekleştirecek.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Eğitim dili İngilizce olan Üniversitemize; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartlar ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak adayların Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmeliğin ilgili maddeleri gereğince yabancı dil asgari koşullarını sağlamış olmak şartıyla ilanda belirtilen ve aşağıda ayrıntıları verilen evraklarla birlikte müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvurular ilanımızın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde şahsen yapılacak olup, posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

YORUM YAP